Formuoti užklausą

Product was successfully added to your shopping cart.

Terminės juostelės

Nuo 2001 m, mūsų bendrovė gamina termines juosteles. Sukaupta per daugelį metų patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią terminų juostelių kokybę visiems lipnių etikečių spausdintuvų tipams, priklausomai nuo medžiagos, ant kurios spausdinate. Mes siūlome juosteles, kurios spausdina ant matinio arba blizgaus popieriaus, plėvelės, kartono ar tekstilės ir kitų paviršių.

 

PRINTMARK GROUP siūlo pilną terminių juostelių asortimentą:

WAX (vaško),
WAX-RESIN (vaško-dervos),
RESIN (dervos),
Karšto štampavimo juostelės.

Terminės juostelės pagal skirtingą technologiją:

Plokščia galva,
Kampinė galva,
Karštas štampavimas.

! Galvos tipas yra svarbus elementas pasirenkant tinkamą juostelę.

 

Galime pagaminti įvairių pločių ir ilgių termines juosteles: su standartinėmis ar specifinėmis tūtelėmis, pateikti dideliais ar mažais kiekiais.

Atraskite terminę juostelę pagal savo specifinius poreikius, mes pateiksime Jums lygiaverčių juostelių pavyzdžių, kurie padės išsirinkti tinkamą kokybę.

 

Savo partneriams siūlome įvairiapusę pagalbą:

Visų spausdinimo aspektų išsiaiškinimas (spausdintuvas, terminė juostelė, lipnios etiketės, aplinkos sąlygos), kad būtų galima pasirinkti optimaliausią derinį, užtikrinantį aukščiausią spausdinimo kokybę.

Techniniai mokymai partneriams, padedantys jiems suprasti ir rekomenduoti optimaliausius terminių juostelių ir medžiagų derinius.

Trumpi, patikimi pristatymo terminai.

FLEXMARK

Mūsų individualus paslaugų paketas „Flex Mark“ yra skirtas kliento poreikiams. Mes galime sukurti individualų terminės juostelės pakuotės dizainą ir jos žymėjimą, galime pagaminti nestandartinio ilgio ir pločio juosteles bei supakuoti jas pagal Jūsų pageidavimą.

FLEXSHIP

Mūsų „Flex Ship“ paslaugų programa padės Jums taupyti laiką ir pinigus. Mes galime išsiųsti užsakymą tiesiai Jūsų klientams – taip jie gaus prekes daug greičiau.

Kuo ypatingos terminės juostelės?

Svarbu atkreipti dėmesį į juostelės dažų tipą, kuris lemia jos spaudos savybes. 

 

WAX juostelės

Pigiausios iš visų terminių juostelių. Wax juostelių didžiausią dažų dalį sudaro vaškas. Kadangi vaškas pasižymi žemesne lydymosi temperatūra palyginus su juostelėmis, kurių sudėtyje yra dervų, spausdinti galima su mažesne temperatūra ir sunaudojant mažiau energijos.
Kadangi vaškas yra minkštesnis, atspausdintas vaizdas yra ne toks atsparus ištepimams, įbrėžimams, cheminiams ir aplinkos veiksniams.
Wax juostelės dažniausiai naudojamos spausdinimui ant matinio arba pusiau blizgaus popieriaus, kai klientui yra svarbiau ekonominis sprendimo aspektas, o ne spaudinio ilgaamžiškumas.

 

WAX-RESIN juostelės 

Wax-Resin juostelės savo sudėtyje turi vaško ir dervos medžiagų. Didesnę dalį dažų sudėties sudaro derva. Derva turi aukštesnę lydymosi temperatūrą ir tai didina juostelės spausdinimo temperatūrą. Toks atspaudas turi didesnį atsparumą cheminiam poveikiui, įbrėžimams, trinčiai palyginus su vašku. Wax-Resin juostelės naudojamos spausdinti ant blizgančio arba matinio paviršiaus, sintetinių medžiagų.
Wax-Resin juostelės yra šiek tiek brangesnės palyginus su vaško pagrindo juostele.

 

RESIN juostelės

Resin juostelių didžiausią dažų dalį sudaro derva. Spausdinant šia juostele reikalingas aukštas energijos ir temperatūros lygis, nes derva turi aukštą lydymosi temperatūrą. Mažas spausdinimo greitis gali būti įtakojamas dėl didelio energijos vartojimo lygio, kuris būtinas spausdinant. Atspaudas yra labai atsparus temperatūros, cheminiam, aplinkos poveikiui, įbrėžimams ir trynimui. Resin juostelė geriausiai tinka spausdinti ant tekstilės, drabužių etikečių (pvz. satino), blizgių paviršių tokių kaip, poliesterių, poliolefino, suyrančio vinilo, etikečių, kurios bus veikiamos atšiaurios aplinkos pvz. cheminių indų etiketės, ant medicininių ir farmacinių priemonių etikečių. Šios juostelės yra pačios brangiausios.

 

Specialios paskirties terminės juostelės

Didelė spausdinamųjų medžiagų bei naudojamos įrangos įvairovė, aukšti reikalavimai atspaudo kokybei, lėmė specialios paskirties terminių juostelių naudojimą.

 

JUOSTELĖS INTEGRUOTAM ŽENKLINIMUI (for in-line printers)

JUOSTELĖS SPAUDAI ANT TEKSTILINIŲ ETIKEČIŲ (for garment labels)

JUOSTELĖS PRODUKCIJOS APSAUGAI (for product security protection)

 

Ypač populiarus yra integruoto į pakuočių gamybos linijas kontaktinio ženklinimo metodas, (in-line coding angl.) naudojamas datoms, gamybos kodams, produkto sudėties aprašymams bei partijos numeriams spausdinti ant įvairių pakuočių. In-line spausdintuvai yra integruoti įvairiose pakuočių gamybos ir apdirbimo mašinose: vertikaliose ir horizontaliose maišelių formavimo linijose, etikečių klijavimo automatuose, pakuočių uždarymo ir dėžučių žymėjimo įrenginiuose.

Terminės juostelės (Thermal transfer ribbons – angl.) sukurtos specialiai in-line coding spausdintuvams tokiems kaip: Carl-Valentin Dynacode, Markem Imaje SmartDate, ICE/VIDEOJET/DATAFLEX, Opendate, Easyprint, Autobag, ITW Betaprint, Allen Coding ir daugeliui kitų. Šios juostelės pritaikytos dideliems spausdinimo greičiams ir leidžia gauti puikią spausdinimo kokybę net ir esant reiklioms aplinkos sąlygoms: drėgmei bei žemai temperatūrai.

 

 

Visame terminių juostelių spektre, šalia juodos spalvos juostelių, kurios sudaro 90% rinkos, taip pat naudojamos baltos, spalvotos (pagrindinės spalvos) ir metalu spindinčios auksinės, sidabrinės.

 

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie terminių juostelių rūšis, jų pritaikymą ir atitikimą konkretiems reikalavimams – prašome susisiekti su mumis.

Prekių nerasta.

Susisiekite su mumis

Susisiekite