TOSHIBA B-EX6T3

„Toshiba“ B-EX6 serija – naujai apibrėžia pramoninių spausdintuvų rinką. Rinkoje pirmaujanti technologija suderinta su panaudojimo galimybėmis, patikimumu ir žemomis bendrosiomis eksploatacinėmis sąnaudomis.

 • Praplėsdami egzistuojančios B-EX serijos spausdintuvų galimybes, siekiame pateisinti sudėtingiausių poreikių taikymą, dideles pramoninio spausdinimo apkrovas.
 • Tvirto dizaino, patvarūs, pažangių funkcijų, su sąnaudas mažinančiomis savybėmis, platus modelių ir papildomai pasirenkamų priedų pasirinkimas – geriausias „viskam viename“ pramoninis sprendimas.

Eksploatavimo sąnaudos

Našus ir funkcionalus, kad patenkintų internetinio spausdinimo rinkos poreikius; savybės ir parinktys, padedančiomis užtikrinti žemiausias eksploatacines sąnaudas; pailginto eksploatavimo laiko spausdinimo galvutė; unikalus „Toshiba“ dažjuostės taupymo režimas ir 800 m dažjuostė, siekiant pagerinti efektyvumą ir sumažinti eksploatacines sąnaudas spausdintuvo naudojimo metu.

Lankstus dizainas

B-EX6 buvo sukurtas toks pat patvarus ir patikimas kaip B-EX4 modeliai – su tvirtu išoriniu korpusu. Tačiau mes pridėjome daugiau: dvigubą dangtelį – siekdami kompaktiškumo ir mažiau erdvės atidarymui, naudojimo operatoriui paprastumo, palengvinant eksploatavimą, sumažinant eksploatavimo išlaidas ir prastovos laiką.

Padidinkite savo efektyvumą

B-EX6 serijos spausdintuvai, palaikantys 6 col. spausdinimo medžiagą iki 12 col./s greičiu, gali atlikti pačias sudėtingiausias spausdinimo užduotis. Be to, didelį našumą užtikrina pažangių apdorojimo galimybių panaudojimas, taip padidinant bendrą efektyvumą ir produktyvumą.

Pagerintas susiejamumas

Siekiant užtikrinti lanksčias prijungimo galimybes, B-EX6 standartiškai turi USB ir Ethernet jungtis. Papildomai pasirenkama Bluetooth funkcija leidžia nustatyti parametrus tiesiai iš jūsų išmaniojo telefono arba mobiliojo įrenginio.

Modelių asortimentas

Platus modelių pasirinkimas siekiant patenkinti įvairiausius poreikius, 200 ir 300 dpi modeliai – aukštesnei spausdinimo kokybei ir idealiam brūkšninių kodų skaitomumui. Modeliai su plokščia (flat head) arba kampine (near edge head) spausdinimo galvutėmis gali būti lengvai atnaujinami, o su plačiu spausdinimo medžiagų bei parinkčių asortimentu užtikrinamas lankstumas, prisitaikant prie bet kokios spausdinimo užduoties.

Taikymas

B-EX6 serija suderina išbandytas bei patikimas savybes ir esamos B-EX serijos funkcionalumą.

Patikimumas ir našumas paprastai daug kainuoja, tačiau su B-EX serija aukščiausios klasės funkcijos yra standartinės ir padeda iš esmės sumažinti kapitalo įdėjimus bei pateisinti jūsų investicijas.

 • Pramonė ir gamyba (Automobilių, chemijos, farmacijos, tekstilės, elektronikos, maisto ir gėrimų)
 • Vyriausybinės organizacijos (Komunalinės paslaugos)
 • Mažmeninė prekyba
 • Transportas ir logistika
 • Sveikatos apsauga
 • Telekomunikacijos

Pagrindiniai akcentai

 • Suderinta rinkoje pirmaujanti technologija su panaudojimo galimybėmis, patikimumu ir žemiausiomis bendrosiomis eksploatacinėmis sąnaudomis
 • Didelis greitis; didelis našumas
 • Tvirtas ir patvarus, paprastas naudoti


PRODUKTŲ ŽENKLINIMO SPECIALISTAI

PRINTMARK GROUP – dažančiųjų juostelių (TTR) ir etikečių klijavimo įrenginių gamintojas Lietuvoje.

Pagrindinė veikla – profesionalus produktų ženklinimas ir eksploatacinių medžiagų gamyba

VIZIJA:

Būti lydere savo veiklos srityje, gebančia pateikti vartotojams šiuolaikinius sprendimus.

MISIJA:

Pasitelkus savo įmonės darbuotojų bei partnerių kompetenciją prisidėti prie savo vartotojų darbo našumo ir efektyvumo didinimo.

VERTYBĖS:
 • 25 metų darbo patirtis.
 • Novatoriškomis idėjomis ir aukšta kokybe tenkinami vartotojų poreikiai.
 • Kompetentingi ir motyvuoti įmonės darbuotojai.
 • Patikimumas ir greitis.

UAB „PRINTMARK GROUP“

DĖMESIO! PRINTMARK GROUP persikraustė.

Lauksime Jūsų nauju adresu:

Draugystės g. 22 A, LT-51256, Kaunas.

Žiūrėti žemėlapį.

Adresas: Draugystės g. 22A, LT-51256, Kaunas, Lietuva

Telefonas: +370 (37) 407598

El. paštas (bendras): info@printmark.lt

El. paštas (užsakymams): printmark@printmark.lt

El. paštas (įrangai): spausdintuvai@printmark.lt, +370 618 46168