Tekstilinės etiketės

Mes turime didelę patirtį dirbant su tekstilinių etikečių, terminio pernešimo spausdintuvais ir eksplotacinėmis medžiagomis. 

Ant kiekvieno tekstilės gaminio būtinai turi būti įsiuvamos etiketės: priežiūros reikalavimų etiketes, sudėties etiketės, dydžio, prekės ženklų, vardinės ar brūkšninių kodų etiketės.

Etiketes galima parinkti pagal plotį, spalvą, medžiagą, kad informaciją etiketėse būtų galima funkcionaliai pateikti. 

Vienas iš pagrindinių reikalavimų, keliamų įsiuvamoms arba prilydomoms tekstilinėms etiketėms yra atsparumas mechaniniam ir cheminiam poveikiui. Todėl tekstilinės etiketės ir jose pateikta informacija turi išlikti gaminį intensyviai nešiojant, valant bei skalbiant.

 

Populiariausios etikečių medžiagų rūšys, ant kurių spausdinama, yra nailonas, poliesteris, satinas.

 

 

Satinas. Plačiai naudojamas teikstilinių etikečių gamybai. Audinys yra blizgus, minkštas, lygiu paviršiumi. Išvaizda primena atlasą, atrodo prabangiai. Galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje. Kirpimo vietoje kraštas irsta, todėl dažniausiai etiketė lenkiama pusiau ir galai įsiuvami į gaminį. Satinas gali būti blizgus iš vienos pusės – vienpusei spaudai, arba iš abiejų pusių – dvipusei spaudai. Ultragarsinis etikečių karpymas atliekamas tam, kad minkšti etikečių kraštai neirtų.

Nailonas. Tai tvirta, standi, labai atspari dilimui medžiaga. Nailonas – sintetinis pluoštas su lygia, matine danga. Ekonomiškiausia tekstilinė juosta. Kraštai kirpimo vietose neįra.

Poliesteris. Tvirta, standi, labai atspari dilimui medžiaga, tačiau netinkama skalbti aukštoje temperatūroje. Tai sintetinis pluoštas. Kraštai kirpimo vietose neįra.

 

Turime įvairiausių medžiagų:

Balto nailono;

Balto ir juodo poliesterio;

Vienpusio balto ir juodo satino;

Dvipusio balto ir juodo satino;

Lipnaus balto nailono ir satino;

Vienpusio spalvoto satino;

Tyvek;

Medvilnės imitacija – poliesterio;

TPU – termoplastinis poliuretanas.

 

Didžioji dalis mūsų tiekiamų medžiagų yra sertifikuotos OEKO-TEX STANDARD100 CLASS I.

 

 

 

 

 

 

Turim įvairių pločių ir spalvų pasirinkimą, o esant poreikiui, galima supjaustyti Jūsų pageidaujamais pločiais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juostelės susuktos rulonuose, ant jų patogu spausdinti termotransferiniais spausdintuvais ar kita spaudos technologija (fleksografija, šilkografija, karštas štampavimas, skaitmeninė spauda).

Ant tekstilinių juostų galime atspausdinti ir Jūsų pageidaujamą spalvotą paveikslelį ar kitą informaciją.

Juostelės taip pat tinka solidžiam pakuotės pateikimui, verslo dovanų pakavimui, dekoravimo idėjoms, reklaminiams sprendimams.


  • Lithuanian
  • English