Formuoti užklausą

Product was successfully added to your shopping cart.

Terminės juostelės

Įmonė PRINTMARK GROUP yra viena stipriausia terminių juostelių gamintoja Lietuvoje ir šiaurės Europoje. Terminių juostelių gamybą pradėjome 2001 metais. Daugiau nei 20 metų tęsdami savo veiklą, užmezgėme bendradarbiavimą su daugeliu pasaulyje lyderiaujančių TTR Jumbo rulonų tiekėjų, ir nuolat investavome į gamybos pajėgumus. Šiandieną, turėdami įlgametę juostelių gamybos patirtį ir atsirinkę paklausiausias TTR rūšis, savo partneriams ir klientams galime pasiūlyti sprendimus pritaikytus konkretiems jų verslo poreikiams - profesionaliai parenkame tinkamą juostelių kokybę visų tipų lipnių etikečių spausdintuvams, atsižvelgiant į tai, ant kokios medžiagos spausdinama ir kokie reikalavimai yra keliami spaudos kokybei.

Partners

 

Partnerystė: vertiname lojalius klientus, todėl stengiamės sudaryti ilgalaikes partnerystes. Mūsų pastangų dėka PRINTMARK GROUP įgijo puikią reputaciją.

ES standard

Mūsų produktai atitinka ES standartus: mes siūlome atidžiai atrinktus ir išbandytus produktus. Renkantis mūsų termines juosteles, mūsų partneriai ir klientai yra tikri, kad kiekvienas produktas atitinka ES kokybės ir saugumo standartus.

Comunication

 

 

Klientų aptarnavimas: puikus klientų aptarnavimas, kuris yra pritaikytas ir tarptautinės rinkos poreikiams, tai yra vienas iš mūsų įmonės prioritetų. Mūsų partneriai ir klientai visoje Europoje per trumpiausią laiką lengvai susisiekia su patyrusia specialistų komanda. Nuo užklausų ir užsakymų valdymo iki problemų sprendimo – esame pasirengę dirbti kartu.

Save money

 

Optimalūs sprendimai: suprantame optimalios kainos ir kokybės svarbą verslo procesuose.

Delivery

 

Patikimas ir greitas pristatymas: dėka daugiametės patirties sukūrėme efektyvius logistikos sprendimus, taip užtikrindami užsakovams savalaikį užsakymų gavimą.

Contract convert

 

Pridėtinė vertė: esame pasiruošę pagaminti juosteles pagal užsakovo poreikius bei supakuoti ir žymėti jas pagal užsakovų pageidavimą. Pasirinktas prekės ženklas, padeda išskirti ir apsaugoti partnerių ir klientų verslą.

 

Rekomenduojame paklausiausias terminių juostelių rūšis, kurios atitinka užsakovų poreikius:

Susisiekite su mumis

Susisiekite