Formuoti užklausą

Product was successfully added to your shopping cart.

Etikečių Spausdintuvas su brūkšninių kodų tikrinimo įrenginiu

PRINTRONIX T8000 Etikečių Spausdintuvas su ODV-2D brūkšninių kodų tikrinimo įrenginiu

Įmonėms, kurios siekia efektyvumo, kokybės ir patikimumo, PRINTRONIX T8000 etikečių spausdintuvas su brūkšninių kodų tikrinimo įrenginiu yra nepakeičiamas sprendimas. Šis inovatyvus sprendimas įgalina įmones pasiekti aukštus etikečių spausdinimo standartus, bei efektyviai valdyti produktų ženklinimą.

Pagrindinės savybės ir privalumai:

Aukščiausios Kokybės Spausdinimas

PRINTRONIX T8000 spausdintuvas, sukurtas pramoniniam naudojimui, užtikrina aukštą raišką ir kokybę. Šis spausdintuvas suteikia galimybę spausdinti aiškias ir išskirtines etiketes, kurios prisideda prie produktų ženklinimo profesionalumo.

PRINTRONIX

Brūkšninių kodų tikrinimo įrenginio integracija

„ODV-2D“ įrenginys parengtas ant tvirtos T8000 spausdintuvo platformos, yra integruotas duomenų tikrinimo įtaisas, kuris klasifikuoja brūkšninius kodus pagal ISO standartus ir išsaugo išsamią kiekvienos operacijos ataskaitą. Išskirtinė technologija nuskaito kiekvieną brūkšninį kodą, užtušuoja visą atmesto brūkšninio kodo etiketę ir atspausdina naują etiketę. Operatoriui leidžia parinkti norimą veiksmą - atspausdinti naują etiketę, sustabdyti darbą ar kitą parinktį. Tai ne tik mažina klaidų riziką, bet ir padidina proceso efektyvumą.

Labels ODV-2D

Kaip PRINTRONIX T8000 su ODV-2D įrenginiu gali padėti jūsų įmonei?

T8000 etikečių spausdintuvas su ODV-2D įrenginiu yra puikus sprendimas, leidžiantis jums:

• Pasiekti aukštą spausdinimo kokybę ir tikslumą.

• Optimizuoti spausdinimo procesus ir sumažinti klaidų riziką.

• Sparčiai ir efektyviai spausdinti didelius etikečių kiekius.

• Integraciją į esamas įmonių sistemas, kuri padės efektyviai valdyti informacijos srautą.

Etikečių tikrinimas gali būti naudingas įvairiose verslo srityse, ypač kur yra svarbus produktų ženklinimas ir identifikavimas. Štai keletas verslo sričių, kuriose ši technologija yra itin naudinga: prekyba ir logistika, produktų atsekamumas nuo sandėlio iki pirkėjo, maisto pramonė, sveikatos priežiūra, elektroninė prekyba ir pan.

Brūkšninių kodų tikrinimo procesas su PRINTRONIX T8000 ir ODV-2D apima keletą žingsnių

Spausdinimas: Pirmiausia, brūkšniniai kodai yra spausdinami naudojant PRINTRONIX T8000 spausdintuvą. Šis spausdinimas gali būti naudojamas įvairių produktų etiketėms ar pakuočių žymėjimui.

Optinis tikrinimas: Tada ODV-2D sistema atlieka optinį tikrinimą. Tai reiškia, kad jis nuskaito arba patikrina spausdintus brūkšninius kodus, kad įsitikintų jų kokybe ir tikslumu. Tai apima tikrinimą dėl įvairių faktorių, tokių kaip kontrastas, nesklandumai, brūkšninio kodo išdėstymas ir kiti parametrai, atitinkantys standartus.

Automatinis užtušavimas (ODV): Jei brūkšninis kodas nesutampa su nustatytais kriterijais arba yra netinkamos kokybės, ODV-2D sistema automatiškai užtušuoja etiketę su neatitinkančiu kodu.

Ataskaitų generavimas: Šis įrenginys taip pat gali sugeneruoti ataskaitas apie patikrintų brūkšninių kodų kokybę, suteikdamas informaciją apie spausdinimo procesų efektyvumą ir galimas problemas.

2 prekė (-ės)

2 prekė (-ės)

Susisiekite su mumis

Susisiekite